Klub Zaścianek - Muzyczne Pogwarki: Aco Project

Muzyczne Pogwarki: Aco Project

28.03 / czw. / 20:30 / BRAMY: 19:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Aco Projekt
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

ACO Project to kompilacja kilku różnych charakterów i upodobań muzycznych, połączona jednym wspólnym zamiłowaniem do dźwięków. W mixie otrzymali pulsujące i porywające z krzeseł "pupki" brzmienie, oraz kruszącą serca największych twardzieli wrażliwość.

W tym niejednoznacznym stylu aranżują i komponują materiał autorski na swój pierwszy album. Mimo, że ich działalność na rynku muzycznym jako zespołu nie przekracza dwóch lat, doświadczenie sceniczne i muzyczne każdego z członków zespołu sprawia wrażenie jakby istnieli od zawsze i stuprocentowo przekłada na niezapomniane wrażenia, flow i dobrą energię która na długo potrafi naładować akumulatory!

Na każdym z koncertów, spotykają się z fantastycznym odbiorem i powracającą równie silną energią i radością ze strony słuchaczy. Naładowani budującymi emocjami czują, że robiąc muzykę bliską ich sercom, szczerze zdobywają serca odbiorców. Gwarancją zawodowego brzmienia są doświadczeni muzycy, ale nie tylko... wszyscy tworzący wyżej opisaną całość zawsze zostawiają kawałek siebie na scenie, gdzie najważniejsze jest serce... ❤

“U nas w zespole panuje równouprawnienie i zrozumienie. Nie ma sztywnych zasad co do stylistyki muzycznej. Bardzo cenimy sobie swobodę, naturalność i wrażliwość muzyczną każdego z osobna, dlatego przygotowywany przez nas materiał będzie bardzo różnorodny. Ta płyta będzie małą osobista opowieścią każdego zostawiającego nań dźwięki! “ ... ACO project w składzie: Beata Ryś - voc, Marcin Chryczyk- bass, Grzegorz Jaromin - perkusja, Florian Oskwarek- gitara, Robert Jastrzebski - instr. klawiszowe.