klubgwarek - Muzyczne Pogwarki: Juszczyk & Iksy

Muzyczne Pogwarki: Juszczyk & Iksy

5.03 / czw. / 20:30

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Kamil Juszczyk
Iksy
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

IKSY Muzyka wielu zwrotów akcji, opakowana w gry słowne i muzyczne eksperymenty. Droczymy się muzycznie, poruszając się po cienkiej granicy, między tym, co jest “na czasie”, a tym, co zupełnie od “czasu” odbiega.

Najbardziej lubimy koncerty i emocje jakie daje kontakt z publicznością na żywo! Czerpiemy inspiracje od takich artystów jak: Lao Che, Coma, The Dø, Czesław Mozil, LemON.

skład zespołu: Agata Duda - wokal, ukulele Radosław Kasprzycki - gitara elektryczna Filip Bojdoł - skrzypce, klawisze Jakub Kasprzycki - gitara basowa Piotr Harazin - perkusja

Najnowsze single:

"Napięcie" https://www.youtube.com/watch?v=-HwMSIV_pCU

„Miejsce na mapie” https://www.youtube.com/watch?v=cjgRr-o_Fas

Kamil Juszczyk – pisze piosenki od 15. roku życia. Wierzy, że nośne melodie i dobre refreny potrafią zmienić świat. Jego muzyka w prosty, lecz niebanalny sposób balansuje na granicy popu i alternatywy. Laureat stypendium artystycznego miasta Tarnowa. W swoim dorobku ma wydane 2 single: „Co się liczy” i „Na Marsie”, a także występy na Enea Spring Break, Soundedit Spotlight oraz Songwriter Łódź Festiwal.

Sprawdź najnowszy singiel „Co się liczy”: https://www.youtube.com/watch?v=JeaXaSsSMLQ Singiel „ Na Marsie”: https://www.youtube.com/watch?v=ZFXp6-MwVFw Instagram: https://www.instagram.com/kamil_juszczyk_official Facebook: https://www.facebook.com/juszczyk.kamil

skład zespołu: Kamil Juszczyk - wokal, gitara akustyczna Łukasz Wierzbicki - bas Jakub Wach - perkusja