Klub Zaścianek - Amen (LORDI) Guitar Clinic

Amen (LORDI) Guitar Clinic

30.04 / wt. / 17:00

DODATKOWE INFORMACJE

Wydarzenie
Amen (LORDI)
Dodaj do kalendarza
Przeczytaj regulamin
Organizator: Fundacja ACADEMICA

GALERIA

WIDEO

OPIS WYDARZENIA

Ilość miejsc limitowana. REZERWACJA MIEJSC: zapisy@klubgwarek.pl

Zapraszamy na Guitar Clinic z AMEN gitarzystą zespołu Lordi, autora przeboju Hard Rock Hallelujah, z którym zwyciężyli Eurovision Song Contest w 2006 roku!

AMEN, używający Schecter Guitars oraz Marshall Amplification, pojawi się w pełnym kostiumie - takim samym jak na scenie! W programie: - Meet & Greet - Q & A - możliwość zrobienia zdjęcia z gitarzystą - klinika gitarowa - AMEN zaprezentuje największe hity oraz mniej znane utwory grupy LORDI

Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania Starożytnej Mumii Zabójcy z bliska! Okazja - jaka nie zdarza się na koncertach.

AMEN znany jest z ostrych rockowych riffów, melodyjnych solówek oraz w pełni akustycznych utworów nagranych z LORDI.

W 2006 roku grupa wystartowała w Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie nadspodziewanie zdeklasowali popową konkurencję, z utworem "Hard Rock Hallelujah" zdobywając najwyższy wynik punktowy w całej historii tego festiwalu. Na swoim koncie wydawniczym mają osiem albumów studyjnych.

Lordi to fiński hardrockowy zespół powstały w 1996 roku, od samego początku występujący w specjalnie zaprojektowanych strojach, inspirowanych filmami grozy, przez lidera i wokalistę: Mr. Lordiego. Członkowie zespołu bardzo poważnie podchodzą do rzeczy i nigdy nie pojawiają się publicznie bez kostiumów i dbają o swoją prywatność.

Lordi już po wydaniu pierwszego singla "Would You Love a Monsterman?" zyskał dużą popularność w Finlandii, jednak zwrot w karierze zespołu nastąpił po zwycięstwie w 51. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2006 roku. Utwór "Hard Rock Hallelujah" jako jedyny w historii konkursu otrzymał 292 punktów.