20:30
31.03.2011
czwartek
Muzyczne Pogwarki: EWA RECIAK

Zapraszamy na czwartkowy koncert z cyklu MUZYCZNE POGWARKI w Klubie Gwarek!

EWA RECIAK jest młodą i pełna energii dziewczyną, która komponowaniem piosenek zajmuje się od 2008 roku. Subtelne dźwięki gitary i oryginalna barwa głosu pozwalają jej na tworzenie wyjątkowo ciepłych i klimatycznych utworów, w których słychać wpływy jazzu, muzyki klasycznej oraz romantycznych ballad miłosnych. 

"Moją największą pasją zawsze była muzyka. Po rozwinięciu skrzydeł w Laboratorium głosu Olgi Szwagier, zaczęłam pisać i komponować własne utwory. Od tamtej pary powstało ich sporo, a owocem tego jest długo oczekiwana płyta, która udało nam się nagrać w 2009 roku w Mile High Studio w Londynie. Aranżacjami zajął się muzyk Christy, współtwórca i wokalista zespołów takich jak Zen czy Mandrakes, oraz twórca spotkań muzycznych w Londynie.

Inspiracje? Inspiracji do tworzenia jest niesamowicie dużo, od przypadkiem podpatrzonych gestów i spojrzeń zakochanych, przez zachwycanie się kolorami na sierpniowym niebie, aż po własne, bardzo osobiste i intymne emocje. Wszystko to, co nas otacza, sprawia, że muzykę potrafię usłyszeć w najbardziej nieoczekiwanym momencie..."

Więcej na: http://www.ewareciak.com

cena biletu: WSTĘP WOLNY

projekt i wykonanie: www.zont.pl