20:30
26.10.2017
czwartek
Muzyczne Pogwarki: PENE I CHŁOPAKI

Wstęp WOLNY!

***

Pene i Chłopaki czyli muzyczna mieszanka ukazująca klasyczne gatunki w nowatorskiej odsłonie. Muzyka grupy to spokojne bluesowe brzmienia oparte na jazzowej rytmice i wzbogacone rockowym zacięciem. 

Liderką zespołu, autorką tekstów oraz współautorką muzyki jest Pene - Paulina Łabuda. Śpiew to jednak nie jedyna pasja, której się oddaje. W wolnych od prób z chłopakami chwilach, z sukcesami zajmuje się aktorstwem i produkcją filmową.

Skład Chłopaków tworzy czterech muzyków, którzy od lat aktywnie koncertują, komponują oraz nie boją się nowych muzycznych wyzwań. Na gitarach, grający na największych krajowych scenach, współpracujący z muzycznymi twórcami polskiej sceny YouTube, bracia Malinowscy - Łukasz (gitara) - Piotr (gitara basowa). Przy klawiszach zasiada reżyser spektakli muzyczno-teatralnych, performer związany z krakowską offową sceną teatralną - Michał Burek. A na perkusji gra Janek Rusin - student wydziału jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach, czerpiący swoje inspiracje z nurtów muzyki jazzowej.

cena biletu: Wstęp wolny!

projekt i wykonanie: www.zont.pl