18:00
28.03.2017
wtorek
wzROCKowisko: The Rolling Stones "Havana Moon 2016"
 
Wstęp wolny!

Historyczny występ Stonesów odbył się 25 marca 2016 roku w kompleksie Ciudad Deportiva.
 
Film nosi tytuł Havana Moon: The Rolling Stones Live in Cuba. Nazwę zawdzięcza piosence Chucka Berry’ego. Jego reżyserią zajął się Paul Dugdale, który współpracował już ze Stonesami w 2013 roku przy okazji dokumentu „The Rolling Stones: Sweet Summer Sun - Hyde Park Live”. Nakręcił także filmy koncertowe Coldplay, Eda Sheerana, Adele i One Direction.
 
„Koncert na Kubie był niesamowity. To była cudowna chwila: ogromne morze ludzi, którzy stali aż po horyzont. Można było poczuć entuzjazm bijący z tłumu i to był dla mnie pamiętny moment” - przyznał w oficjalnym oświadczeniu Mick Jagger. Tego samego zdania był Keith Richards, który powiedział: „Jest słońce, jest księżyc, są gwiazdy i jest The Rolling Stones. Występ na Kubie był naprawdę wyjątkowy. To była pamiętna noc w Hawanie.”
 
Na koncert przyszedł ponad milion osób, a Stonesi zagrali swoje największe przeboje, w tym m.in.: „(I Can't Get No) Satisfaction”, „Jumpin' Jack Flash”, „Start Me Up”, „Brown Sugar”, „You Got the Silver” czy „Before They Make Me Run”.
 
Tracklista:
 
1. Jumpin’ Jack Flash
2. It’s Only Rock ‘N’ Roll (But I Like It)
3. Out of Control
4. Angie
5. Paint It Black
6. Honky Tonk Women
7. You Got the Silver
8. Midnight Rambler
9. Gimme Shelter
10. Sympathy For The Devil
11. Brown Sugar
12. You Can’t Always Get What You Want
13. I Can’t Get No) Satisfaction

cena biletu: Wstęp wolny!

projekt i wykonanie: www.zont.pl