21:00
25.03.2018
niedziela
PUB QUIZ

Pub Quiz to nowa forma rozrywki intelektualnej polegająca na sprawdzaniu posiadanych wiadomości z różnych dziedzin, np. kino, sport, geografia, muzyka, media itp.

Wstęp wolny!

cena biletu: Wstęp wolny!
20:30
05.04.2018
czwartek
Muzyczne Pogwarki: Meta Menardi Akustycznie

Meta Menardi w wersji akustycznej – czyli rock i heavy metal w nieco lżejszej odsłonie. W repertuarze własne kompozycje, oparte na nieprzeciętnym wokalu i najlepszych tradycjach rocka jak i również trochę klasyki.

Wstęp wolny!

cena biletu: Wstęp wolny!
20:30
12.04.2018
czwartek
Muzyczne Pogwarki: Hipgnosis

Muzyki tej nie można jednoznacznie sklasyfikować, jak napisano w jednej z recenzji jest ona "wypadkową tysiąca wpływów, kultury słuchania, otwartości na samego siebie i ludzi wokoło". Od 15 maja 2006 roku, kiedy wyszła debiutancka płyta SKY IS THE LIMIT, można odbyć niezwykłą podróż wraz z HIPGNOSIS.

Wstęp wolny!

cena biletu: Wstęp wolny!
20:30
19.04.2018
czwartek
Muzyczne Pogwarki: You Know What + Wisdom Trip

Zapraszamy na kolejny wieczór w ramach Muzyczny Pogwarków, razem z dwoma wyjątkowymi zespołami: You Know What i WisdomTrip! Szykuje się wieczór pełen doznań z gatunku rocka progresywnego!

Wstęp wolny!

cena biletu: Wstęp wolny!
20:00
22.04.2018
niedziela
Leski "Trasa. Strona A"

Leski w Gwarku! Niezwykle charyzmatyczny artysta 22 kwietnia wystąpi w krakowskim Klubie Gwarek. W sieci ukazał się właśnie teaser zwiastujący nowy album. Artysta nie odkrywa jeszcze szczegółów ale odsłania wyrazisty tytuł. MIŁOŚĆ. STRONA B Leski wyrusza w przedpremierową trasę składającą się z 8 koncertów podczas których po raz pierwszy zaprezentuje nowy materiał. Wszystko pod szyldem „TRASA. STRONA A”.

Bilety dostępne!

cena biletu: 30 zł - przedsprzedaż / 40 zł - w dniu koncertu

projekt i wykonanie: www.zont.pl